KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 15893174
nr 1589 3174
Olle Ängkvist
(1922-2006), Sverige
Blandteknik / collage, Signerad Ä, Daterad -68, blandteknik, yttermått inklusive ram: 29x46 cm, oramad
Olle Ängkvist, född 1922, död 2006, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 8 januari 2024
kl 18:42:12
700 kr
1.100 kr
1.200 kr